Değerli Evrak / Eşya Taşıma
Şehir için değerli evrak ve çeşitli eşyaların gün içinde bir noktadan diğerine transferi için güvenilir bir çözüm ortağı arıyorsanız, Durak 35 sizin için en nitelikli servilerle hizmet veriyor. Kanunlar nezdinde taşınmasında herhangi bir sakınca bulunmayan tüm evrak ve eşyalarınızı, adresinizden alıyor, istediğiniz noktaya teslimini gerçekleştirebiliyoruz. Değerli evrak taşıma hizmetleri kapsamında, tüm basılı evraklarınız, ofisler arasında transferi gereken belge ve dokümanlar tarafımızdan özenle taşınabiliyor. Hatta müşterilerinize aktarmak istediğiniz evrak ve belgeleri de sizin için taşıyabiliyoruz. Eşya taşıma hizmeti kapsamında da yine, evrak taşıma işlemlerinde olduğu gibi, herhangi bir noktadan diğerine herhangi bir eşyayı nakledebiliyoruz. Bunun için bize günün herhangi bir saatinde telefonla ulaşmanız veya whatsapp üzerinden mesaj göndermeniz yeterli oluyor.


VIP Eşya – Evrak Taşıma Hizmetleri Prosedürü
Firmamız, sizin için operasyona özel araç temini yapıyor ve taşınması gereken eşya da evrakı, mümkün olan en kısa zaman dilimi içerisinde adrese teslim ediyor. Tabii bu noktada taşıma gereksinimlerini önceden bilmemiz gerekiyor. Boyutları itibariyle özel araçlar gereken eşyaların taşınması durumunda, özel araçları tahsis ediyor ve işleme uygun şartları sağlıyoruz. Örneğin; bir pastane için hizmet verirken, müşteriye ulaştırılması gereken pastayı, uygun koşullarda taşımak gereklidir ki, biz bunun için de çözümleri üretebiliyoruz. Bu noktada özel araçlarımızı kullanıyor ve deneyimli personelimizin özenli sunumu ile hizmet arz ediyoruz.


Nasıl Hizmet alınır?
Bizden değerli evrak taşıma ve eşya taşıma hizmetlerini almak için bizi aramanız yeterlidir. Gereksinimleri sizden alıyor ve uygun araç için planlama yapıyoruz. Adresler arasındaki mesafeye bağlı olarak farklı fiyatlarla hizmet veriliyor olduğundan, belirttiğiniz lokasyonlar için size fiyat teklifinde bulunuyoruz. Onayınızın ardından proses hemen başlıyor. İstediğiniz tarih ve saatte, belirttiğiniz adresten teslim alınan eşya ve/veya evraklarınız, varış noktasına aracısız biçimde ulaştırılıyor. Burada avantaj, herhangi bir transfer söz konusu olmadığından, gıda gibi ürünlerin dahi bu hizmet kapsamında taşınabiliyor olmasıdır. Ayrıca eşyalarınız güven koşullarında nakledilir ve zarar görmeleri ihtimali yoktur.


Hizmetlerimiz mümkün olan en uygun fiyatlarla size arz edilir. Hizmetleri almak için tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır. İzmir’in neresinde olursanız olun; size özel taşımacılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Durak 35 yeni nesil taşımacılık anlayışı ve kaliteli servisi ile her zaman güvenle tercih edebileceğiniz hizmetler üretir. Bize şimdi ulaşın, şehir içi evrak ve eşya taşıma ihtiyaçlarınızı en efektif şekilde karşılayın.

Hemen Ara : 0544 435 61 77